Apie mus

Didžiausia žmonijos svajonė – išmokti skraidyti. Naujas tūkstantmetis, naujos technologijos, naujos konstrukcijos. Pirma ir vienintelė Šiaurės Lietuvoje pilotų asociacija „Baltijos šalių pilotų klubas“ suteiks jums galimybę įgyvendinti šią svajonę.

Asociacija „Baltijos šalių pilotų klubas“ pirmoji įkūrė Šiaurės Lietuvos ultralengvųjų orlaivių pilotų mokyklą, kurios bazė – Akmenės aeroklube. Praktiniai mokymai vykdomi Naujosios Akmenės, Šiaulių, Tauragės ir Šilutės rajonuose. Saugumą ir mokymo kokybę mūsų kolektyvas garantuoja.

Pilotų mokykla mokymus vykdo ultralengvaisiais orlaiviais. Mokykla dirba pagal LR CAA (civilinės aviacijos administracija) patvirtintą programą. Praktinių mokymų programą sudaro 26 val. skrydžių. Praktinių mokomųjų skrydžių grafikas derinamas individualiai. Teorinio mokymo dalis dėstoma grupėse ir individualiai, mokyklos mokymo patalpose. Užbaigus pilotų mokymo kursus ir išlaikius egzaminus, mokiniai gauna tarptautinę ULO piloto licenciją.

Asociacija „Baltijos šalių pilotų klubas“ siūlo ne tik mokytis, bet ir patirti skrydžio malonumą – organizuojami ekstremalūs ir paprasti apžvalginiai skrydžiai, galėsite filmuoti, fotografuoti arba tiesiog apžiūrėti savo miestą, apylinkes iš paukščio skrydžio. Taip pat vykdome reklaminius ir parodomuosius skrydžius.

Laukiame kiekvieno – norinčio išmokti valdyti plieninį padangių paukštį ar trokštančio naujų įspūdžių bei niekada nepatirtų pojūčių.